Nadszedł czas zmian!

Czego tak naprawdę oczekujesz od swojego życia?

Chcesz szczęśliwego życia?

Chcesz osiągnąć sukces?

Pomogę ci w tym!


Spotkajmy się aby porozmawiać o twojej cudownej przyszłości

Skontaktuj się ze mną

Zadzwoń lub napisz przez kanały społecznościowe

kontakt@czaszmian.net
facebook.com/
Remigiusz Kalwarski
linkedin.com/remigiusz_kalwarski

Zobacz kto pozwolił nam zmienić swoje życie

Remigiusz jest osobą, która poświęca się swojej pracy z rzadko dzisiaj spotykanym, osobistym zaangażowaniem. Każdą osobę traktuje w pełnym tego słowa znaczeniu indywidualnie.
Co mnie zaskoczyło? To to,że zawsze jest bardzo dobrze przygotowany na każdy temat.

Człowiek czynu z pasją. Autentyczny i odpowiedzialny Można zawsze na niego liczyć. Co więcej, wrażliwy oraz pełny koncentracji w wybranym celu. Trafnie i spokojnie wyważa racje tak, że rezultaty widać na każdych następnych warsztatach.
Tak to prawdziwy Czas Zmian w 100%

Polecam Remigiusza Kalwarskiego wszystkim wymagającym.

Współpracującym oraz zaczynającym zmiany życzę wytrwałości w postanowieniach!

Ewa Kazmierczak

Spotkania z Remigiuszem bardzo pomogły mi w zyciu osobistym i zawodowym. Zawsze chciałam mieć wpływ na wlasne zycie, szukałam rozwiązań, ale dopiero wspólna praca z Remigiuszem pozwolila mi uporządkować moje życie, zmienić postawę do siebie i do ludzi.Jego duża empatia, zaangażowanie, wiedza oraz doświadczenie było widoczne na kazdym kroku podczas naszej pracy a wachlarz metod, z których korzystał, na długo zostaną w mojej pamięci. Remigiusz to była dobra zmiana. Dziękuję za lepszą jakość życia!

Ilona Maria Sztucka

Byłam u Remigiusza Kalwarskiego w sprawie nadmiernej impulsywności, a dwa z powodu zbyt  niskiego poczucia własnej wartości. Wystarczyły mi dwie rozmowy z Remigiuszem,  żebym zrozumiała, że moje problemy skończą się, kiedy zmienię pewne zachowania, czyli pewną postawę, którą przyjęłam w kontakcie ze światem. To pomogło mi wydatnie, wiem w czym tkwi problem. Miło jest też, spotkać kogoś, dla kogo nasze własne osobiste problemy są równie ważne, jak dla nas samych i kto wie, jak je rozwiązać. Remigiusz Kalwarski jest, moim zdaniem, coachingowym Sherlockiem Holmsem.

Ata Mi

Szkolenie u Remigiusza od pierwszej minuty mnie rozemocjonowało i tak trzymało, aż do ostatniej. Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy. Dowiedziałam się bardzo wiele o sobie. Indywidualne podejście do każdego z nas spowodowało, że słuchaliśmy wykładów jak zaczarowani. Ćwiczenia natomiast do bólu dobitnie ilustrowały tematy poruszane podczas szkolenia. Nabyłam nowe kompetencje, a tyle już lat działam w sprzedaży. Wyszłam też z ogromną dawką inspiracji i motywacji, którą dostałam w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Aneta Mielicka

Aneta

Miałam okazję odwiedzić koleżankę mieszkającą za granicą.
Jednak odczuwałam straszny lęk przed podróżą samolotem.
Bałam się, że mnie to sparaliżuje. Myślałam, że nie będę umieć zająć się i ewentualnie uspokoić mojego dziecka, które miało się ze mną udać w tę podróż.
Remigiusz w kilka minut pomógł mi przełamać tę barierę.
Dzięki niemu z zachwytem podziwiałam świat z powietrza i wspominam tę podróż jako jedną z piękniejszych przygód w moim życiu.

Ewelina Mikołajczyk

Remigiusza poznałem na szkoleniu. Zaskoczył mnie ciekawymi przemyśleniami i sposobem patrzenia na świat. Zauważyłem że wiele mogę się od niego nauczyć. Dzięki swojemu doświadczeniu odpowiadał na moje pytania pokazując kilka kroków na przód do których samemu bym nie doszedł lub długo by mi to zajęło. Wiecie jak to jest gdy sam nie możesz przez coś przebrnąć dostrzec w czym jest problem bo umysł chowa to przed tobą. Remek szybko docierał do sedna problemu. Podczas sesji „rozwalał” mój stary system myślenia który nie był konstruktywny.  W pewnym momencie zdałem sobie sprawę że nie jest tylko coachem stał się moim przyjacielem. Jego doświadczenie życiowe sprawia że ma się czym dzielić z ludźmi. Nie brak mu zapału do rozwiązywania sytuacji czuć to podczas spotkania.

Kacper Kar

Nie zmarnuj szansy na swoje szczęście, bo ktoś inny ci je zabierze